PRAWYM BYĆ, ZDROWYM BYĆ, MĄDRYM BYĆ...

Kalendarz szkolny

KALENDARZ  SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 20 W GDYNI
ROK SZKOLNY 2016/2017
II PÓŁROCZE

LUTY

9 V 2017 – BAL KARNAWAŁOWY KLAS 0-III

KONKURS „ZAPRASZAMY DO GDYNI” – KLASY IV-VI; ORGANIZATORZY: WIESŁAWA CZĄSTKA, ANDRZEJ KOWALSKI

MARZEC

KONKURS „FABRYKA PISANEK” – KLASY IV-VI; ORGANIZATORZY: WIESŁAWA CZĄSTKA, ANDRZEJ KOWALSKI

KONKURS DYKTANDO W JĘZYKU ANGIELSKIM KLASY IV-VI; ORGANIZATOR: AGNIESZKA JANKOWSKA

XV KONKURS RECYTATORSKI „PIĘKNA JEST NASZA POEZJA” KLASY I-III; ORGANIZATOR: RENATA BŁAWAT

RODZINNE DYKTANDO KLASY I-III; ORGANIZATORZY: BEATA CZACHAROWSKA, MAŁGORZATA TARCZYŃSKA

KONKURS FOTOGRAFICZNY „RODZINNA FOTOGRAFIA” KLASY „0”-III; ORGANIZATOR: ANNA MAJCHER, JOANNA WYDERKA, MARTA ZINIAK

KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY „DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW” KLASY I-III; ORGANIZATOR: PAULINA BRZUCHALSKA, EWA KUZKA

KONKURS RECYTATORSKI KLASY „0”; ORGANIZATOR: PAULINA DOBEK, AGNIESZKA ERDMANN

KONKURS „DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO” KLASY III; ORGANIZATOR: AGNIESZKA JANKOWSKA

20 III 2017 – SPOTKANIA Z RODZICAMI KLAS „0”-III

21 III 2017 – I DZIEŃ WIOSNY

22 III 2017 – SPOTKANIA Z RODZICAMI KLAS IV-VI

30 III 2017 – RADA SZKOLENIOWA, PRACA W ZESPOŁACH NAUCZYCIELSKICH -DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ LEKCYJNYCH

KWIECIEŃ

KONKURS LITERACKI – KLASY IV-VI; ORGANIZATORZY: ANNA ROST, DOROTA GIERYK, MAŁGORZATA PETTKOWSKA, EWELINA WIŚNIEWSKA

KONKURS Z OKAZJI DNIA ZIEMI – KLASY IV-VI; ORGANIZATORZY: MAGDALENA CHMIEL, WALDEMAR PODGÓRSKI

KONKURS RECYTATORSKI W JĘZYKU ANGIELSKIM KLASY IV-VI; ORGANIZATOR: JOANNA GOŁĘBIEWSKA

KONKURS O JANIE PAWLE II KLASY VI; ORGANIZATORZY: KRYSTYNA WARSIŃSKA, MACIEJ NAWROT, KS. PATRYK MISIEWICZ

KONKURS PRZYRODNICZY KLASY II-III; ORGANIZATORZY: DANUTA BOLEK, DOROTA BORYSŁAWSKA

KONKURS KALIGRAFICZNY KLAS I, ORGANIZATORZY:DOROTA BORYSŁAWSKA, KRYSTYNA WARSIŃSKA

13 – 18 IV 2017 PRZERWA ŚWIĄTECZNA

25 IV 2017 – INDYWIDUALNE SPOTKANIA Z RODZICAMI KLAS „0”

KONKURS „JESTEM MŁODYM BADACZEM” KLASY I-III; ORGANIZATORKI: BEATA CZACHAROWSKA, WIOLETTA KOZAK, MAŁGORZATA TARCZYŃSKA

KONKURS „MISTRZ CZYTANIA KLAS I”; ORGANIZATORZY: BEATA CZACHAROWSKA, WIESŁAWA CZĄSTKA, JOANNA WYDERKA

MAJ

2 V 2017 – PPP, DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ LEKCYJNYCH

4 V 2017 – KONKURS WIEDZY O KONSTYTUCJI 3 MAJA I HYMNIE POLSKI KLASY IV-VI; ORGANIZATOR: WIOLETTA KRAJEWSKA

5 V 2017 – WYSTAWIANIE OCEN PROPONOWANYCH

9 V 2017 – SPOTKANIA Z RODZICAMI KLAS I-III

10 V 2017 – SPOTKANIA Z RODZICAMI KLAS IV-VI

KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY „EKO ZABAWKA” KLASY „0”-III; ORGANIZATORZY: ANNA MAJCHER, JOANNA WYDERKA, MARTA ZINIAK

TALENT SHOW KLASY „0”-III; ORGANIZATORZY: ANNA MAJCHER, JOANNA WYDERKA, MARTA ZINIAK

KONKURS MATEMATYCZNY „MISTRZ MATEMATYKI” KLASY I; ORGANIZATORZY: KRYSTYNA WARSIŃSKA, WIOLETTA KOZAKKONKURS MATEMATYCZNY KLAS II; ORGANIZATOR: IWONA JASZIŃSKA-KONDRAT, DANUTA VOIGT

KONKURS PLASTYCZNY „TRZYMAJ FORMĘ” KLASY V-VI; ORGANIZATOR: EWA KUZKA

KONKURS „DYKTANDO ROKU” KLASY IV-VI; ORGANIZATORZY:ANNA ROST, DOROTA GIERYK, MAŁGORZATA PETTKOWSKA, EWELINA WIŚNIEWSKA

KONKURS PLASTYCZNY „DLACZEGO WARTO CZYTAĆ KSIĄŻKI” KLASY VI; ORGANIZATORZY: WIESŁAWA CZĄSTKA, ANDRZEJ KOWALSKI

ZAWODY PŁYWACKIE (V-VI) KLAS IV-VI; ORGANIZATORZY:KATARZYNA DZIUBAŃSKA, KAROLINA FISZER-KASZUBA, KRZYSZTOF SOSZYŃSKI

KONKURS „MAM TALENT” KLASY IV-VI; ORGANIZATORZY: WIOLETTA KRAJEWSKA, JOANNA POLAK

17 V 2017 – INDYWIDUALNE SPOTKANIA Z RODZICAMI KLAS IV-VI

KONKURS SPORTOWY KLAS II – ROZGRYWKI W „DWA OGNIE”; ORGANIZATORZY:MAŁGORZATA TARCZYŃSKA, KRYSTYNA WARSIŃSKA

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY ZESZYT KLASY II; ORGANIZATOR: DANUTA VOIGT

CZERWIEC

3 VI 2017 – DZIEŃ DZIECKA – FESTYN

6 VI 2017 – SPOTKANIA Z RODZICAMI KLAS „0”

6 VI 2017 – INDYWIDUALNE SPOTKANIA Z RODZICAMI KLASY I-III

VI 2017 – „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM” KLASY 0-III; KOORDYNATORKI: BEATA CZACHAROWSKA, DANUTA VOIGT, JOANNA WYDERKA

7 VI 2017 – OCENY KOŃCOWE – WYSTAWIANIE

9 VI 2017 – FINAŁ CAŁOROCZNEGO KONKURSU „PROMOTOR ZDROWIA” KL.IV; ORGANIZATOR: IWONA NITYCHORUK

13 VI 2017 – KLASYFIKACYJNA RADA PEDAGOGICZNA

16 VI 2017 – PPP, DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ LEKCYJNYCH

19 – 22 VI 2017 – PROJEKT NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLASY IV-VI

21 VI 2017 – PODSUMOWUJĄCA RADA PEDAGOGICZNA

VI 2017 – APEL PODSUMOWUJĄCY OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W II PÓŁROCZU

VI 2017 – KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI W RAMACH AKCJI „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM” KLASY 0-III; ORGANIZATOR: DANUTA VOIGT

23 VI 2016 – ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

 


KALENDARZ
ROK SZKOLNY 2016/2017
I półrocze

 WRZESIEŃ

1.09.2016 r. – UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/17

Wrzesień 2016 r. – APEL INFORMACYJNY DLA UCZNIÓW KLAS  0-III

19.09.2016 r. – APEL INFORMACYJNY DLA UCZNIÓW KLAS  IV-VI

20.09.2016 r. – SPOTKANIA Z RODZICAMI KLAS I-III

21.09.2016 r. – SPOTKANIA Z RODZICAMI KLAS IV-VI

21.09.2016 r. –  POWITANIE JESIENI

26 .09.2016 r. – SPOTKANIE RADY RODZICÓW Z  DYREKCJĄ SZKOŁY

 

PAŹDZIERNIK

13.10.2016 r. – PPP – DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYD.-WYCH.

14.10.2016 r. – DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ, URODZINY SZKOŁY – MARSZOBIEG, PASOWANIE NA UCZNIA  KL. I

25.10.2016 r. – INDYWIDUALNE SPOTKANIA Z RODZICAMI  0-III

26.10.2016 r. – SPOTKANIA Z RODZICAMI KLAS IV-VI

31.10.2016 r. – PPP – DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYD.-WYCH.

 

LISTOPAD

10.11.2016 r. – APEL 11 LISTOPADA – ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

29.11.2016 r. – SPOTKANIA Z RODZICAMI KLAS 0-III

30.11.2016 r. – SPOTKANIA Z RODZICAMI KLAS IV-VI

30.11.2016 r. – ANDRZEJKI

 

GRUDZIEŃ

6.12.2016 r. – MIKOŁAJKI

19.12.2017 r. – WYSTAWIENIE OCEN NA I PÓŁROCZE

22.12.2016 r. – JASEŁKA, WIGILIA

23.12. 2016 r. – 31.12.2016r. – ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

 

STYCZEŃ

4.01.2017 r. – RADA KLASYFIKACYJNA

10.01.2017 r. – APEL PODSUMOWUJĄCY I PÓŁROCZE KL. 0-III

10.01.2017 r. – INDYWIDUALNE SPOTKANIA Z RODZICAMI  KL. 0-III

Styczeń 2017 r. – APEL PODSUMOWUJĄCY I PÓŁROCZE IV-VI

11.01.2017 r. – SPOTKANIA Z RODZICAMI KLAS IV-VI

12.01.2017 r. – RADA PEDAGOGICZNA PODSUMOWUJĄCA I PÓŁROCZE

Styczeń 2017 r. – ZABAWA NOWOROCZNA

16.01 – 27.01.2017 r. – FERIE ZIMOWE